ÖVRIGT / Speglar / Bordsspegel 5053709
nr 505 3709
Bordsspegel
Venetiansk, höjd: 42 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 januari 2008
kl 16:33:54
300 kr
200 kr
300 kr